Kredyt na maszyny i urządzenia

Nowe oraz używane

Finansowanie maszyn i urządzeń za pomocą kredytu wymaga elastycznego podejścia do potrzeb klientów. Oferujemy finansowanie za pomocą kredytu rozłożone w czasie nawet na 10lat. Rozłożenie obciążenia finansowego w perspektywie nawet 120 rat kredytowych.
W ramach oferty kredytowej na maszyny i urządzenia oferujemy możliwość kredytowania środków trwałych nowych oraz używanych. Wiek używanych maszyn nie może przekraczać 10 lat w oraz wiek maszyny w momencie spłaty zobowiązania nie może przekraczać 15lat.
Działamy szybko, decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu 3 godzin. Decyzje wydajemy szybko ponieważ działamy w oparciu o uproszczone procedury dla kredytowania maszyn i urządzeń.
Oferta kredytowa na maszyny i urządzenia przeznaczona jest dla firm z historią oraz dla tych które dopiero budują swoją pozycję na rynku. Kredyt na maszyny i urządzenia udzielany jest już od 3 miesiąca prowadzenia działalności.

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku kredytowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 8h w dni robocze.
2Ile czasu muszę prowadzić firmę, aby otrzymać kredyt ?
W rozwiązaniach finansowych dla firm nie mamy ograniczeń związanych wymaganą np roczną historią firmy. Kredytów dla firm udzielamy przedsiębiorcom prowadzącym działalność już od pierwszych dni po uruchomieniu. Szczegółowe warunki oferty otrzymacie Państwo po kontakcie z konsultantem
3Czy otrzymam kredyt w uproszczonej procedurze ?
Tak, udzielamy kredytów dla przedsiębiorców w oparciu o uproszoną procedurę. Do wydania decyzji o przyznaniu finansowania wystarcza nam oświadczenie klienta o źródle oraz o wysokości dochodów.
4Czy dostanę kredyt na sprzęt używany ?
Tak w naszej ofercie znajdziecie Państwo finansowanie na urządzenia oraz maszyny używane. Jedymym warunkiem zakupu przez kredyt sprzętu używanego jest otrzymanie F-VAT.