Kredyt samochodów używanych

dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców

W ofercie kredytowej posiadamy rozwiązania które umożliwiają rozłożenie finansowania samochodu nawet na 8 lat = 96 mc. Wiek pojazdu używanego finansowanego za pomocą kredytu w momencie pełnej spłaty zobowiązania nie może przekraczać 16 lat.
W naszych ofertach dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na kredytowanie samochodów używanych udzielamy finansowania do 300 tyś zł. Rozwiązania kredytu samochodowego przygotowane zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Oferta dla osób fizycznych

Oferta na kredyt dla samochodów używanych została skonstruowana z myślą o klientach poszukujących finansowania pojazdu bez konieczności angażowania środków własnych. Nie wymagamy wkładu własnego od klientów indywidualnych jeśli kredytowany pojazd ma mniej niż 8 lat.
Przedmiotem kredytowania w naszej ofercie dla osób fizycznych może być dowolny samochód osobowy w wieku nie przekraczającym 13 lat. Wiek pojazdu w momencie pełnej spłaty zobowiązania nie może przekraczać 16 lat.

Oferta dla przedsiębiorców

Oferta na finansowanie pojazdów używanych do 8 lat dla przedsiębiorców to w wybranych przypadkach brak obowiązkowej wpłaty własnej. Wychodźmy na przeciw oczekiwaniom firm!
Nasza oferta na finansowanie pojazdów używanych obejmuje kredyt na samochody osobowe oraz dostawcze nie starsze niż 13 lat. Kredytujemy również pojazdy ciężarowe do 10 lat oraz pojazdy specjalistyczne nie starsze niż 13 lat.

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku kredytowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 8h w dni robocze.
2Czy samochód w kredycie musi mieć polisę AC
W umowie zawieramy punkt w którym informujemy o konieczności wykupienia polisy AC dla samochodów w kredycie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach.
3Jaka jest minimalna wartości kredytu?
Nie mamy ustalonej minimalnej wartości samochodu, udzielamy kredytów samochodowych na pojazdy w wieku do 13lat(wiek w momencie zakończenia spłacania kredytu) co oznacza w praktyce ze wartość tych pojazdów nie jest mniejsza niż 5000zł
4Jakie jest zabezpieczenie spłaty kredytu?
Zabezpieczeniem spłaty przez kredytobiorcę zobowiązania jest przewłaszczenie warunkowe czyli bez wpisu banku w dowód rejestracyjny.
5Czy mogę dokonać całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu
Tak, dajemy taką możliwość naszym klientom. W celu wcześniejszego spłacenia kredytu prosimy o kontakt z naszą infolinią.