Kredyt samochodowy

samochody nowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców

Nowe pojazdy finansujemy nawet na 10 lat ! Kredyt samochodowy rozłożony zostaje na 120 równych rat kredytowych zmniejszając obciążenie finansowe dla naszych klientów. Klientom indywidualnym oferujemy również możliwość całkowitej lub częściowej spłaty kredytu w czasie trwania umowy bez dodatkowych opłat.
Elastyczne podejście do potrzeb klientów to nasza dewiza, limit udzielanego kredytu to aż 400 tyś zł . Wybierając jedną z naszych ofert otrzymujecie Państwo najlepsza propozycję na kredytowanie samochodu.

Oferta dla osób fizycznych

W naszej ofercie dla osób fizycznych posiadamy rozwiązania pozwalające na uzyskanie finansowania na nowe pojazdy w pełnym wymiarze. Finansujemy pojazdy do 100 % wartości rynkowej.

Oferta dla przedsiębiorców

Nasza oferta na kredyty samochodowe dla nowych firm to minimalne wymagania związane z dokumentami oraz historią prowadzenia działalności. Kredytujemy nowe pojazdy osobowe oraz dostawcze dla firm które działają od 1 mc.

KREDYTY SAMOCHODOWE

dowiedz się więcej

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku kredytowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 8h w dni robocze.
2Czy samochód w kredycie musi mieć polisę AC
W umowie zawieramy punkt w którym informujemy o konieczności wykupienia polisy AC dla samochodów w kredycie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach.
3Czy młody wiek będzie problemem przy kredycie samochodowym?
Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, jedynym warunkiem do udzielenia kredytu samochodowego jest wykazanie zdolności kredytowej. Wiek osoby ubiegającej się o kredyt na znaczenie jedynie przy ustalaniu warunków kredytowych.
4Czy jest minimalna wartość kredytu samochodowego?
Dla nowych samochodów nie mamy ustalonej minimalnej wartości pojazdu kredytowanego.
5Czy mogę załatwić formalności nie przez internet ?
Tak, posiadamy punkty w całym kraju, wszystkie informacje kontaktowe do naszych biur znajdują się w zakładce kontakt.