Refinansowanie pojazdów

gotówka pod zastaw samochodu

Refinansowanie pojazdów dostępne jest dla wszystkich osób posiadających zdolność kredytową oraz będących właścicielami refinansowanych pojazdów.
W ofercie na refinansowanie pojazdów górną granicą wartości wypłacanego kredytu jest kwota 300 tyś zł netto. Okres refinansowania pojazdów to od 6 do nawet 96 mc dzięki czemu harmonogram spłat zobowiązania będzie dopasowany do Państwa potrzeb.
Refinansowanie w naszej ofercie posiada limit udzielanego kredytu do kwoty 300 tyś zł netto. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, specjaliści od kredytów pomogą dobrać Państwu najlepsze rozwiązania.

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku o refinansowanie
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 8h w dni robocze.
2Czy samochód refinansowany musić mieć AC?
W przypadku refinansowania pojazdów nie wymagamy dodatkowego ubezpieczenia autocasco dla pojazdów o wartości poniżej 25 tyś zł. Wykupienie AC ma jednak wpływ na warunki udzielanego refinansowania.
3Czy wymagana jest zgoda współwłaściciela ?
Jeśli pojazd ma więcej niż jednego właściciela wymagamy zgody wszystkich osób wpisanych w dowodzie rejestracyjnym.
4Jakie domumenty potrzebe są do refinansowania pojazdu?
Wymagamy jedynie podstawowych dokumentów takich jak dowód osobisty właściciela, dowód rejestracyjny pojazdu oraz aktualną polisę ubezpieczeniową samochodu.
5Czy muszę przedstawić zaświadczenie o dochodach ?
Od klientów indywidualnych wymagamy wyciągu bankowego z ostatnich 3 mc natomiast w przypadku przedsiębiorców oświadczenia o dochodach.